سقط جنین در تهران زیر سر این مرد بود

فروشنده قرص های سقط جنین در دام پلیس فتا پایتخت گرفتار شد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری فردی در خصوص خرید و فروش قرص های کمیاب سقط جنین در فضای مجازی و کشف بیش از 50 عدد از این دارو، خبر داد.

  سرهنگ داود معظمی گودرزی گفت: طی رصد و پایش مستمر فضای مجازی مشخص شد فرد یا افرادی در یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به فروش داروهای کمیاب سقط جنین می کنند.

 وی بیان داشت: کارشناسان پلیس فتا تهران بزرگ اقدامات خود را آغاز کردند و در تحقیقات اولیه متوجه شدند شخصی با ایجاد چندین صفحه اینستاگرامی با تبلیغات اغوا کننده اقدام به فروش داروهای کمیاب سقط جنین می کند.

سقط جنین در تهران

وی افزود:افسران سایبری این پلیس با بررسی های همه جوانب پرونده و بهره گیری از روش های علمی و فنی موفق شدند مجرم را در فضای مجازی شناسایی کنند؛ با به دست آمدن اطلاعات هویتی متهم و پس از تشریفات قضایی، در نهایت مجرم در یکی از مناطق شرقی تهران دستگیر و بیش از 50 قلم داروی سقط جنین که فاسد و تاریخ گذشته نیز بودند از محل اختفای وی کشف گردید.

گودرزی اظهار داشت: متهم پس از انتقال به پلیس فتا هرگونه جرمی را انکار می کرد اما پس از مشاهده مستندات موجود در پرونده ضمن پذیرش بزه انتسابی به فروش این داروها اعتراف کرد.

فروش قرص های سقط جنین در تهران

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ به شهروندان توصیه کرد: باید توجه داشت که خرید و فروش هرگونه دارو در فضای مجازی ممنوع است و علاوه بر جرم بودن این اقدام، غالب این افراد نیز کلاهبردار هستند،بسیاری از این افراد اصلا دارویی در اختیار ندارند و با یک جست و جوی ساده در فضای مجازی به اطلاعاتی دست پیدا می کنند و مدعی داشتن داروهای نادر هستند.شهروندان همچنین در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی می توانند مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir گزارش کنند.
 

منبع: سلام نو

 

 

ارسال نظر