ماجرای بچه‌دزدی در استان لرستان چیست؟

فرمانده انتظامی لرستان گفت: مردم باید دقت داشته باشند که اخبار و اطلاعات را از مراجع انتظامی و نظامی و رسانه‌ها و خبرگزاری‌های رسمی کشور دنبال کنند.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 

سردار یحیی الهی فرمانده انتظامی لرستان در خصوص برخورد با عاملان ایجاد شایعه بچه‌دزدی در لرستان گفت: خبر منتشرشده درباره فعالیت تیمی از افغانستان و پاکستان در لرستان که بچه‌ها را می‌دزدند، شایعه‌ای بیش نبود و همین جوها منجر به ایجاد احساس عدم امنیت در جامعه می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم باید دقت داشته باشند که اخبار و اطلاعات را از مراجع انتظامی و نظامی و رسانه‌ها و خبرگزاری‌های رسمی کشور دنبال کنند و به شایعات فضای مجازی توجه نداشته باشند، تصریح کرد: خبر وجود باند بچه‌دزدی در لرستان یک خبر ۱۰۰ درصد کذب بود که در همان زمان از سوی ما و پلیس فتا تکذیب شد.

فرمانده انتظامی لرستان با تاکید بر اینکه رسانه‌ها نیز باید تلاش کنند جو روانی ناامنی در جامعه را برطرف کنند، درباره برخورد با عاملان انتشار این شایعات گفت: مسببان این شایعه را شناسایی کردیم که یک نفر خانم و دو تا سه نفر آقا بودند.

سردار الهی خاطرنشان کرد: یکسری از افراد از سر ناآگاهی جوی را درست می‌کنند که اصحاب رسانه باید در خنثی کردن این مسائل به سرعت اقدام کنند.


 

ارسال نظر