سقوط مرگبار 2 کودک 2 ساله از پشت بام خانه

2 کودک 2 ساله روی پشت بام مشغول بازی بودند که در سقوط مرگبار جان خود را از دست دادند.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

بازی مرگبار 2 کودک در پشت بام جان آنها را گرفت سئوال اینجاست که این 2 کودک با وجود سن کم شان والدین شان کجا بودند که مراقب این کودکان نبودند. بی توجهی پدر و مادر به این 2 کودک خانواده ها را داغدار کرد.

بازی مرگبار کودک ۲ ساله در پشت بام منزل

فرمانده انتظامی شهرستان "ساوجبلاغ" گفت: یک کودک ۲ ساله حین بازی در پشت بام آپارتمان مسکونی به پایین سقوط کرده و جان خود را ازدست داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ "علی سلیمانی" با اعلام این خبر، اظهار داشت: در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فوت یک کودک ۲ ساله بر اثر سقوط از آپارتمان مسکونی، بلافاصله گشت کلانتری ۱۱ "کهریزک" به محل  حادثه  اعزام شد.

وی افزود: با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد یک کودک ۲ ساله حین بازی در پشت بام واحد مسکونی از بلندی سقوط کرده و براثر ضربه شدیدی که به سرش وارد آمده جان خود را از دست داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان "ساوجبلاغ" خاطرنشان کرد: پرونده ای در این مورد تشکیل و جسد به پزشکی قانونی برای تعیین علت دقیق فوت وی منتقل شد.

سرهنگ سلیمانی در پایان با تاکید بر رعایت نکات و هشدار های پلیسی از شهروندان خواست بر نحوه و مکان بازی کودکان نظارت کافی و مستمر داشته باشند تا دیگر شاهد این گونه حوادث تلخ نباشیم.

منبع: رکنا

ارسال نظر