پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 

 

شاهد هستیم که امروزه پکیج ها از محبوب ترین سیستم های گرمایشی می باشند. بهتر است بگوییم با روی کار آمدن انواع پکیج، جایی برای سیستم های گرمایشی قدیمی، مانند بخاری ها و آبگرمکن ها و... نمانده است. اما آیا شما دلیل محبوبیت پکیج به عنوان بهترین سیستم گرمایشی را می دانید؟ دلیل این محبوبیت مزایای زیاد انواع پکیج می باشد. شایان به ذکر است که اصلی ترین مزیت استفاده از پکیج، آن جاییست که این سیستم ها عمدتا قابل تعمیر و سرویس می باشند. با این وجود نمی توان این مسئله را انکار کرد که سرویس و تعمیر پکیج یا به طور کلی خدمات تعمیر سیستم گرمایشی و سرمایشی نیاز به دانش،تخصص و تجربه دارد. از این رو کارشناسان و متخصصان تکنو تهویه روی کار آمدند تا با سرویس اصولی، یافتن علت اختلال در عملکرد پکیج و ... به تعمیر پکیج پرداخته، و در نهایت موجب افزایش طول عمر و عملکرد بهینه ی این سیستم گرمایشی خواهند شد.

خدمات تیم تکنو تهویه تنها مختص تعمیر پکیج نمی باشد. افراد متخصص و حرفه ای این تیم، در تعمیر دیگر سیستم گرمایشی و سرمایشی از قبیل: تعمیر انواع چیلر، اسپلیت، فن کوئل و... بسیار کارآمد می باشند.

تعمیر پکیج

شما کاربران در صورت استفاده از پکیج، این نکته را بدانید که فرایند نگهداری از این سیستم ها بسیار حائز اهمیت می باشد. در نتیجه همواره قبل از فرا رسیدن فصول سرد سال پکیج منزل، محل کار و... را توسط شرکت ها و یا افرادی که در این حوزه خدمات رسانی می کنند، به صورت سالانه سرویس و سلامت آن را کنترل کنید. زیرا در صورتی که این سیستم ها مرتب سرویس و کنترل نشوند قطعات آن آسیب می بینند. در این صورت پکیج نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات پیدا می کند.

حال در صورت رویارویی با اختلال عملکرد و خرابی پکیج چه باید کرد؟ در صورتی که کار به تعمیر پکیج کشید، فراموش نکنید که اگر این کار به افراد غیر متخصص سپرده شود و به طور اصولی عیب یابی و تعمیر نشود، خسارت جدی تری به این سیستم وارد خواهد شد. حتی ممکن است پس از مدتی پکیج شما مجدداً نیاز به تعمیر و تعویض قطعات دیگر پیدا کند.

در این شرایط انتخاب شرکت یا فردی که به طور تخصصی و حرفه‌ای به سرویس تعمیر و پکیج بپردازد اهمیت پیدا می کند.

افراد در تیم تکنو تهویه با تکیه بر دانش و تخصص خود می‌توانند در زمینه ی تعمیر پکیج  به شما عزیزانی که از این تجهیز گرمایشی استفاده می کنید، خدمات رسانی کند.

 شما عزیزان در صورتی که با خرابی پکیج مواجه شدید، یا به خدمات و مشاوره افراد تکنو تهویه در این زمینه احتیاج پیدا کرده اید می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

88596109  

66396355

سرویس پکیج و اهمیت آن

همانطور که قبلا هم گفتیم بهتر است که پکیج ها به طور سالانه سرویس شوند. اما دلیل اصرار بر سرویس سالانه ی پکیج چیست؟ در واقع شما با سرویس دوره‌ای پکیج، هزینه بالای تعمیر پکیج و تعویض قطعات را متحمل نمی شوید. بدین ترتیب سرویس سالانه ی این تجهیز هزینه کمتری برای شما به دنبال دارد.

شاهد هستیم که برخی افراد با سهل انگاری و عدم سرویس پکیج، آسیب جدی بر سلامت این سیستم گرمایشی وارد می کنند. زیرا در صورت عدم سرویس دوره ای ، این محصول کیفیت کارکرد و عمر مفید خود را هرچه زودتر از دست می دهد. به عبارت ساده تر، سرویس کردن پکیج موجب افزایش راندمان کاری آن می شود و باعث طولانی تر شدن عمر پکیج نیز خواهد شد.

از همه مهم تر با سرویس پکیج ها از اکثر عیب‌های آن از جمله سرد شدن ناگهانی آب پکیج، خاموش و روشن شدن و… جلوگیری  می کنید.

18

هزینه ی تعمیر پکیج

هیچگاه نمی شود قیمت و یا هزینه ی مشخصی را تحت عنوان هزینه تعمیر پکیج برای شما کاربران در نظر گرفت. زیرا قیمت و هزینه تعمیر پکیج به عوامل متعددی وابسته است. عواملی مثل:

  • برند پکیج
  • نوع پکیج
  • محل قرارگیری پکیج
  • نیازمند بودن و یا نبودن به قطعه در تعمیر پکیج
  • از همه مهمتر قیمت قطعه ای که جایگزین قطعه خراب شده و یا از کار افتاده می شود در قیمت و هزینه تعمیر پکیج بسیار تاثیر گذار است

تعمیر موتورخانه و پکیج در تهران

موتورخانه در حقیقت یک بخش جدا از یک ساختمان است که تجهیزات مکانیکی سیستم های گرمایشی مثل پکیج و... در آن تعبیه شده و نگهداری می شود. یعنی سیستمی که در در موتورخانه ها نگهداری می شوند به منظور گرمایش و سرمایش ساختمان مورد نظر می باشد.

از آنجایی که تعمیر موتورخانه و پکیج در تهران ، از خدمات برجسته ی تیم تکنو تهویه می باشد، شما در صورتی که به تعمیر موتورخانه و پکیج احتیاج پیدا کرده‌اید می توانید با خاطری آسوده این خدمات را به افراد متخصص تکنو تهویه محول کنید. چرا که افراد در این تیم با تکیه بر تجربیات و دانش ارزشمند خود در زمینه تعمیرات ، سرویس و نگهداری ضامن کارکرد بهتر، طول عمر بیشتر و خرابی های کمتر در سیستم های گرمایشی و سرمایشی مورد استفاده ی شما خواهند شد.

19

خدمات تکنو تهویه

تکنو تهویه با داشتن بیش از بیست سال سابقه خدمات رسانی در زمینه ی تهویه مطبوع، تعمیرسیستم سرمایشی و گرمایشی، تاسیسات و... با شعار کنترل هزینه ها حامی شما می باشد.

در ادامه به بررسی تجهیزاتی که در تعمیر، سرویس و نگهداری آن تخصص و تعهد داریم می پردازیم:

تعمیر پکیج: شما کاربران در صورتی که با خرابی پکیج مواجه شدید، متخصصان و مشاوران ما در تکنو تهویه آماده ی خدمات رسانی و پاسخگویی می باشند.

تعمیر چیلر: تعمیر انواع چیلر از آن دسته خدماتی است که افراد در تکنو تهویه به بهترین شکل ممکن به آن پاسخ می دهند و از خدمات اصلی تکنوتهویه می باشد.

تعمیر داکت اسپلیت: ما با هزینه ای کاملا معقولانه تعمیرات داکت اسپلیت را برعهده گرفته و با هدف افزایش راندمان کاری به تعمیر و سرویس آن خواهیم پرداخت.

تعمیر فن کوئل: خدمات تعمیرات فن کوئل از جمله خدماتی است که تکنو تهویه به سازمان ها و مراکز و نیز مجتمع های مسکونی ارائه می دهد. در ادامه در مورد این خدمات اختصاصی بیشتر توضیح خواهیم داد.

تعمیرات فن کوئل

فن کوئل ها امروزه یکی از مهم ترین سیستم تهویه مطبوع می باشند که این روزها طرفداران بسیاری به این تجهیز روی آوردند. دلیل اصلی محبوبیت بالای فن کوئل ها مسئله تعمیرات سرویس و نگهداری این سیستم می باشد. سرویس و تعمیر فن کوئل هم مانند دیگر سیستم های تهویه  باید هر ساله و قبل از فصل راه اندازی انجام گیرد. در غیر این صورت باعث عدم بازدهی مناسب می گردد. اگر فن کوئل ها هم اصولی و به درستی سرویس نگردد،  باعث خرابی و ایجاد هزینه های بالا می گردد.

با تکنو تهویه در دمای آسایش زندگی کنید

افراد در تکنو تهویه جدایی از علم، تخصص و تجربه دارای وجدان و تعهد کاری نیز می باشند. آن ها با شعار همیشگی شان مبنی بر این که با تکنو تهویه در دمای آسایش زندگی کنید، تمام سعی خود را می کنند که خدمات تعمیر و سرویس سیستم گرمایشی و سرمایشی شما را با هزینه منصفانه و معقولانه برطرف سازند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان