پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 

به طور کلی خدمات همیشه دغدغه ایست که نمیتوان به سادگی به یک شخص یا شرکت برای انجام آن اعتماد کرد. در این مقاله از رستا نیوز قصد داریم شرکتی در حوزه شارژ کپسول آتش نشانی را مورد بررسی قرار دهیم. این مقاله به بررسی خدمات شرکت اطفا یار می پردازد پس در ادامه با ما همراه باشید.

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که هنگام نیاز به خدمتی، در بین شرکت های ارائه دهنده برای انتخاب دچار سر درگمی شوید؟!! خدمت شارژ کپسول آتشنشانی به دلیل اهمیت بالایی که دارد و ارتباط مستقیم جان انسان با این وسیله، باید به مجموعه هایی که دارای مجوز هستند اطمینان کرد.

یکی از این شرکت ها، اطفاء یار نام دارد. این شرکت در سایت خود به نشانی https://etfayar.com/ خدمات زیادی را معرفی کرده است. در ادامه این خدمات را برای شما بررسی می کنیم.

اولین مورد، سرویس رایگان برای حمل و نقل و شارژ خاموش کننده آتش نشانی است. این مجموعه گفته است که سیستم حمل و نقل خود را در تهران و اطراف آن بصورت رایگان ارائه می دهد و حتی یک ریال هم هزینه لازم به پرداخت نمی باشد.

مورد بعدی بیمه مسئولیت سیلندر آتش نشانی، که مهم ترین ویژگی در این خدمت می باشد. گاهی به دلیل خطا های انسانی و یا حضور نداشتن در محل امکان مقابله با حریق نبوده و خسارت هایی به شما وارد شده است، دیگر نگران نباشید زیرا با بیمه کردن کپسول های آتش نشانی خود شرکت بیمه گذار خسارت های شما را پرداخت خواهد کرد.

از دیگر سرویس های این شرکت، نصب توری محافظ، تعویض واشر های کپسول، بازدید دوره ای ها، آموزش های تئوری و عملی رایگان و ... را می توان اشاره نمود.

مراحل شارژ کپسول آتش نشانی

به گفته شرکت اطفا یار، پس از جمع آوری خاموش کننده ها، قبل از شارژ کپسول های آتش نشانی  از لحاظ استاندارد بودن بدنه بصورت ظاهری چک می شوند، سپس بعد از تایید و حضور نماینده کارفرما در کارگاه این شرکت، تیم شروع به تخلیه کامل کپسول ها با دستگاه های اتوماتیک خود می کند.

10

سپس سیلندر های خالی برای پر شدن دوباره با پودر درجه یک و استاندارد در حضور نماینده کارفرما به اتاق پودر مخصوصی برده می شوند. طبق استاندارد های موجود سیلندر های پر شده برای تزریق گاز مورد نیاز به بخش سرویس و گاز پر فشار برده می شوند.

در صورتی که سرویس شیر به پایان رسیده باشد و تمامی واشر های آن تعویض شده باشد، شیر کپسول آماده بستن بر روی کپسول آتشنشانی است. پس از بررسی ظاهری سیلندر را از گاز مخصوص پر می کنند و برای تست نشتی به بخش بعدی فرستاده می شود.

تست نشتی کپسول با استفاده از تشت پر از آب صورت می پذیرد تا کوچکترین نشتی ها هم مشخص گردد. پس از تایید نهایی کپسول آماده نصب توری محافظ و کارت شارژ می باشد. توجه داشته باشید که تمامی مراحل شارژ کپسول آتش نشانی در حضور نماینده کارفرما انجام می شود تا اطمینان خاطر از درستی کار به شما نمایان شود.

پس از اتمام شارژ مجدد کپسول های آتشنشانی شما بصورت رندوم و رایگان، میتوانید اقدام به تست عملکرد کپسول ها نمایید. در صورت هر گونه مشکل در طول مدت اعتبار کپسول ها، تضمین رایگان شارژ شدن دوباره کپسول ها را به شما می دهند. در پایان باید به این نکته هم توجه داشت که داشتن کپسول آتش نشانی مناسب به همراه آموزش و یادگیری آن بهترین گزینه است.

تیم اطفا یار با راه اندازی گروهی از کارشناسان خبره در این حرفه برای ارتقاع سطع تئوری و عملی افراد در هنگام مواجحه با حریق، البته بصورت رایگان آماده خدمت رسانی و آموزش به تمامی عزیزان می باشند. فقط کافیست با این مجموعه تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتر از نحوه آموزش را اطلاع پیدا کنید.

نتیجه : پیدا کردن گروه و یا شرکتی که بتواند دغدغه های ما را کم کند کار مشکلی است، اما شرکت اطفا یار با ارائه خدمات و سرویس های گفته شده در مطلب بالا خدمات شارژ کپسول آتش نشانی را به یک لول بالا تر سوق داده است. امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم مطالب مفیدی را به شما منتقل کنیم.

جهت ارتباط  با این مجموعه با شماره 09120971295 تماس بگیرید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

آخرین مطالب