پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 

چکیده :  طبق آمار منتشر شده سال گذشته خورشیدی، فروشگاه هدایای تبلیغاتی شهرگیفت(فروشگاه آنلاین و  حضوری) با پیشی گرفتن از رقبای خود در زمینه خرید هدایای تبلیغاتی سازمانی با تمرکز ویژه در بخش سررسید و خودکار تبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی به سازمان ها و کسب و کارها توانست عنوان مرجع {موفق ترین و معتبرترین}فروش آنلاین هدایای تبلیغاتی و فروش سررسید را در کشور از آن خود نماید. 

 

فروش ویژه سررسید و هدایای تبلیغاتی شهرگیفت

 طبق آمار منتشر شده سال گذشته خورشیدی، فروشگاه هدایای تبلیغاتی شهرگیفت(فروشگاه آنلاین و  حضوری) با پیشی گرفتن از رقبای خود در زمینه خرید هدایای تبلیغاتی سازمانی با تمرکز ویژه در بخش سررسید و خودکار تبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی به سازمان ها و کسب و کارها توانست عنوان مرجع {موفق ترین و معتبرترین}فروش آنلاین هدایای تبلیغاتی و فروش سررسید را در کشور از آن خود نماید. 

 

 

چرا فروشگاه هدایای تبلیغاتی شهرگیفت مرجع خرید سررسید در ایران است؟

فروشگاه شهرگیفت یک فروشگاه آنلاین است ( قابلیت بازدید بصورت حضوری را هم دارد). کار اصلی شهرگیفت مشاوره و فروش تخصصی هدایای تبلیغاتی با کیفیت به سازمان ها و شرکت هاست که هدایای تبلیغاتی خاص و با کیفیت به سازمان ها و شرکت ها و کسب و کارها ارائه میدهند. ارائه کیفیت بالا هدیه های تبلیغاتی جزو تعهد اصلی این فروشگاه محسوب میشود. 

2

 

به گفته مدیریت شهرگیفت در این وب سایت شما میتوانید بیش از 1000 محصول هدایای تبلیغاتی خاص با قیمت دست یک را مشاهده نمایید که دسته بندی های اصلی محصولات هدایای تبلیغاتی شهرگیفت شامل موارد زیر است:

 1. سررسید
 2. خودکار تبلیغاتی

 3. ساک دستی تبلیغاتی 

 4. کتاب نفیس

 5. جاسویچی تبلیغاتی

 6. تابلو فرش

 7. ست مدیریتی

 8. ست الکترونیک

 9. ماگ تبلیغاتی  

 10. بسته بهداشتی 

 این دسته بندی ها با توجه به مناسبت ها (مانند رویدادهایی همچون نمایشگاه های بین المللی، یا بدنبال هدیه سال نو میلادی یا هدیه عید نوروز، هدیه دانش آموزی، هدیه بزرگداشت های سازمان ها و نهادها همچون هدیه روز قوه قضاییه، تقدیر از کارمندان و مدیران، هدایای بزرگداشت بازنشستگان محترم، هدیه روز پزشک و غیره) گسترش شعاع مشتریان رو به افزایش است.

تقویم و سررسید خاص را از شهرگیفت خریداری نمایید

اگر بدنبال هدایای تبلیغاتی خاص و با کیفیت هستید شهرگیفت گزینه مناسب برای شما است. این فروشگاه برای هر رویدادی که شما پیش رو دارید آمادگی دارد تا بهترین گزینه را برای شما فراهم بیاورد. 

3

ست مدیریتی لاکچری + هدایای تبلیغاتی خاص

ست مدیریتی و هدایای مدیریتی لوکس و لاکچری و هدایای خاص از برندهای معتبر در دنیا با قیمت دسته یک را میتوانید از شهرگیفت تهیه نمایید. شما میتوانید از وب سایت شهرگیفت کاتالوگ هدایای تبلیغاتی  دانلود نمایید. اما به پیشنهاد این مجموعه همواره پیشنهاد میشود که  برای  مشاوره و خرید هدایای تبلغاتی به واتس اپ شماره 09028253215 پیام دهید تا در قسمت فروش  شما را راهنمایی کنند. تصاویر، فیلم و قیمت محصولات برای شما ارسال خواهد شد.

 

چرا هدایای تبلیغاتی باعث برندینگ کسب و کارها میشود؟

امروزه همه به اهمیت هدایای تبلیغاتی پی برده اند و بر کسی پوشیده نیست که محصولات هدیه تبلیغاتی در همه دنیا با استقبال روبرو است. براساس علم بازاریابی هدیه دادن و یا هدیه بخشیدن بخش مهمی از سرفصل های بازاریابی و برندینگ است که باعث جذب و اعتماد سازی مشتریان بالقوه و مشتریان بالفعل میشود.

فرقی نمی‌کند شما چند کلاه یا سررسید رایگان در کمد خود داشته باشید یا انباشته‌ای از خودکارهای تبلیغاتی پلاستیکی یا خودکار فلزی که در طول سال‌ها جمع‌آوری کرده‌اید، به احتمال زیاد به این فکر نکرده‌اید که این محصولاتی که دارای حک لوگو هستند چقدر می‌توانند بر روی بازاریابی شغل شما تاثیرگذار باشند.

بنا بر تحقیقات و آمارهای سال 2022 هدایای تبلیغاتی باعث میشود تا مشتریان و مخاطبان شما همواره شما را به یاد داشته باشند و بنا بر کیفیت هدایای تبلیغاتی که از شما دریافت نموده اند احساس ویژه ای نسبت به نام برند شما داشته باشند.

ابعاد سررسید و تقویم در نگاه کوتاه

اندازه‌های معمولِ سررسید یا سالنامه. بصورت زیر است:

 • سالنامه وزیری ، (۱۷ در ۲۴) سانتی‌متر
 • سالنامه اروپایی ، (۱۳ در ۲۲) سانتیمتر
 • سالنامه سلطانی ، (۳۴ در ۴۹) سانتیمتر
 • سالنامه رحلی ، (۲۱ در ۲۸) و (۲۳ در ۳۳) سانتیمتر
 • سالنامه رقعی ، (۱۴ در ۲۲) سانتیمتر
 • سالنامه پالتویی ، (۱۲ در ۱۷) سانتیمتر
 • سالنامه خشتی ، (۱۶ در ۱۶) و (۱۹ در ۱۹) و (۲۳ در ۲۳) سانتیمتر
 • سالنامه جیبی ، (۹ در ۱۲) سانتیمتر
 • سالنامه ارگانایزر ، این سررسید در سایز های مختلف تولید میشود.
قطع سالنامه ابعاد هر فرم اندازه قبل از برش ابعاد هرصفحه
جیبی ۶۰‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۴۵ ۱۵ × ۱۰ ۱۴ × ۹
پالتویی ۷۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۵۰ ۱۷ × ۱۲ ۱۶ × ۱۱
خشتی ۷۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۵۰ ۲۳ × ۲۳ ۲۲ × ۲۲
رقعی ۶۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۴۵ ۲۲ × ۱۵ ۲۱ × ۱۴/۵
اروپایی ۶۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۴۵ ۲۲ × ۱۴ ۲۱ × ۱۳
وزیری ۷۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۵۰ ۲۴ × ۱۷ ۲۳ × ۱۶/۵
رحلی ۶۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۴۵ ۲۹/۵ × ۲۱/۵ ۲۸/۵ × ۲۱

قیمت سررسید از چقدر شروع میشود؟

قیمت سررسید بسته به جنس کاغذ و جلد، چسب به کار رفته در صحافی ونوع صحافی، خدمات روی سررسید، نوع چاپ تعیین میشود. هر چقدر جنس سررسید بهتر باشد قیمت بالاتر میرود. 

برای  مشاوره و خرید هدایای تبلغاتی به واتس اپ شماره 09028253215 پیام دهید 

10 نکته مهم خرید سررسید که باید به آن توجه داشت

برای خرید سررسید می‌بایست مواردی را مدنظر قرار داد تا بتوان انتخاب مناسبی را انجام داد، این موارد عبارتند از:

 • توجه به اینکه سررسید فضای کافی برای نوع استفاده‌ی ما را داشته باشد.
 • اندازه‌ی سررسید(قطع سررسید) نیز برای خیلی‌ها مهم است و این مورد نیز بستگی به نحوه‌ی حمل و نگهداری آن دارد.
 • وزن سررسید از موارد دیگری است که افرادی که دائماً آن را به‌همراه دارند، بدان توجه می‌کنند.
 • کیفیت سررسید مورد نظر و اینکه خوش‌دست بودن و نوع چاپ و سایز متون و در مجموع، طراحی سررسید هم جزو موارد مهم انتخاب آن است.
 • قیمت سررسید نیز جزو پارامترهای بسیار با اهمیت خرید سررسید، خصوصاً در تعداد بالا محسوب می‌گردد.
 • توجه به اینکه در سالنامه انتخابی فضای کافی برای نوع استفاده‌ی شما را دارد.
 • اندازه‌ی سررسید(قطع سالنامه) نیز برای خیلی‌ها مهم است و این مورد نیز بستگی به نحوه‌ی حمل و نگهداری آن دارد.
 • کیفیت بالا سالنامه و جلد سررسید و تقویم و اینکه خوش‌دست بودن و نوع چاپ و سایز متون و در مجموع، طراحی سررسید هم جزو موارد مهم انتخاب آن است.
 • قیمت سررسید نیز جزو پارامترهای بسیار با اهمیت خرید سررسید، خصوصاً در تعداد بالا محسوب می‌گردد.
 • سررسید ارزان را هرگز نخرید! (رجوع شود به سایت شهرگیفت)

مرکز فروش سررسید در تهران کجاست؟

در ایران بیش از ۳۰ تولید کننده سررسید مطرح وجود دارد، اما بی شک شهرگیفت متنوع ترین سررسیدها را در مرکز فروش سررسید تهران با تنوع قیمت، کیفیت بالا در اختیار دارد.

انتخاب و خرید سررسید خوب باکیفیت دارای چه ویژگی هایی باید باشد؟

 • کیفیت چاپ
 • کاغذ مرغوب
 • ابعاد سررسید مناسب
 • خلاقیت و تنوع در سررسید
 • سر زمان مقرر سررسید دست مشتری برسد
 • جلد سررسید

جلد سررسید در تنوع‌ های زیادی قابل عرضه است .جنس جلد سررسید در قیمت سررسید و تاثیر گذاری آن بر روی مخاطب تاثیر زیادی دارد.از خودتون بپرسید که هدیه سازمانی را برای چه مخاطبی انتخاب میکنید؟چون جنس سررسید های فانتزی با جنس سررسید برای مدیرات میان رده و یا مدیران بالا رده بسیار اهمیت دارد. مثلا برای خرید سرید برای مدیران بالا رده ب دنبال یک ست مدیریتی لوکس باشید و برای تهیه سالنامه برای افراد جوان سررسید های جنس فانتزی مناسب تر است.

برای  مشاوره و خرید هدایای تبلغاتی به واتس اپ شماره 09028253215 پیام دهید 

انواع جلد سررسید

 • جلد چرم طبیعی
 • جلد چرم مصنوعی
 • جلد سلفونی
 • جلد گالینگور
 • جلد ترمو
 • جلد چرم با چاپ اختصاصی

انواع صحافی تقویم و سررسید

برای خرید یک سررسید خاص به نوع صحافی آن نیز توجه نشان داد، انواع صحافی سررسید نیز عبارتست از:

 • فنر دوبل
 • فنر مارپیچ
 • صحافی
 • کلاسور
 • سررسید دوختی و یا ته دوخت
 • ته چسب

چگونه نقش سررسید در تبلیغات و کسب درآمد موثر است؟

همانطور که در این گزارش اشاره شد خرید تقویم (خرید تقویم ۱۴۰2) یکی از مواردی است که به صاحبان کسب و کار ها در زمینه برندسازی کمک میکند و باعث ارتقا نام آنها و در نهایت سودآوری مالی میشود.

اگر خرید و سفارش سررسید شما با کیفیت باشد نام شما همواره در ذهن مخاطبتان میدرخشد و برعکس این قضیه یعنی خرید یک سررید بی کیفیت ارزان موجب کاهش سودآوری شما خواهد شد و همواره بعنوان یک برند درجه ۳ در ذهن مخاطبان نقش خواهید بست.

سفارشی سازی تقویم یا سررسید ۱۴۰۱ در شهرگیفت چگونه انجام میپذیرد؟

سررسید سفارشی و یا سالنامه اختصاصی در شهرگیفت با توجه به درخواست مشتریان از ۰ تا ۱۰۰ تولید می شود.

فروشگاه اینترنتی شهرگیفت با ارائه با کیفیت ترین محصولات و مجرب ترین پرسنل در تولید سررسید آماده سفارشی سازی تقویم سالنامه ۱۴۰۱ است.

به یاد داشته باشید وقتی تعداد سفارش خرید سررسید بالا می‌رود و به بیش از ۱۰۰۰ قطع می‌رسد، بهترین پیشنهاد را میتوان سفارش یک سررسید خاص و اختصاصی دانست .میتوان سررسید را با محتوای دلخواه همراه نمود. تعیین نوع جلد سررسید، لت داخلی صفحات (منظور صفحال ابتدایی یا انتهایی سررسید است)، روبان سفارشی، پلاک سررسید، طلاکوب تقویم و غیره اشاره کرد.

خرید تقویم و سالنامه (هدایای تبلیغاتی سازمانی)از شهرگیفت در یک فرصت استثنایی!!

شهرگیفت با بهره‌گیری از تیمی جوان، خلاق و پرانگیزه در فضایی با نشاط و مناسب برای انجام سفارشات شما را در اختیار دارد و شما می‌توانید با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس www.shahregift.com خرید لذت بخش و مطمئن را تجربه کنید.

اگر هنوز سفارش سررسید خود را قطعی نکرده‌ و برای انتخاب ویژگی‌های یک سررسید خاص، به نتیجه نرسیده‌اید، بخش مشاوره‌ی فروشگاه آنلاین شهرگیفت یک فرصت ویژه برای شما محسوب می‌شود تا با راهنمایی‌های مشاورانی متخصص و حرفه‌ای بهترین انتخاب را داشته باشید.

توجه به زمان تحویل سررسید، ارسال سراسر به ایران، خرید از فروشگاه آنلاین شهرگیفت را مبدل به یک تجربه‌ی لذت‌بخش و فوق‌العاده برای شما می‌کند و کیفیت محصولات این فروشگاه رضایت قلبی از خریدتان را به شما می‌بخشد.

 • ارسال به سراسر ایران
 • مشاوره تخصصی هدایای تبلیغاتی
 • ضمانت اصالت و سلامت کالا

چرا خودکار تبلیغاتی یک هدیه بی نظیر سازمانی است؟

روزانه افراد بصورت پیاپی از خودکار برای نوشتن مطالب خود استفاده میکنند. بنابر آمار غیررسمی حتی با وجود رواج یافتن قلم الکترونیک باز هم همچنان خودکار در عرصه نوشتن یکه تاز است. یک فرد کارمند بصورت روزانه در طی یک روز کاری 8 ساعته خود 36 بار خودکار خود را در دست میگیرد و شروع به نوشتن میکند. حالا شما فرض کنید که این عدد برای یک مدیر میانی و یک مدیر ارشد و یا حتی کارمند مالی، دبیرخانه چه مقدار می تواند بیشتر باشد.

خودکارهای تبلیغاتی که نام، لوگو و یا هر اطلاعاتی از کسب و کار شما بر روی آن حک شود تاثیر بسیار مثبتی بر روی برند شما دارد، چراکه در طول شبانه روز به همراه افراد استو بصورت ناخواسته تبلیغات فیزیکی برند شما توسط افراد گوناگون انجام میشود.

چرا خودکار تبلیغاتی باید باکیفیت باشد؟

یک هدیه تبلیغاتی که میخواهید با هدیه دادن آن احساس رضایت مخاطبان را برای خود به ارمغان بیاورید در مرحله اول باید با کیفیت باشد و یا از کیفیت خوبی بهره ببرد چراکه علاوه بر جلب وفاداری مشتری، برند شما را به سایر اشخاص هم معرفی می‌کند و فرد مورد نظر از آن محصول استفاده میکند. در صورتی که شما کادو بی کیفیت را هدیه بدهید و فرد از آن استفاده نکند نه تنها شودی برای شما ندارد بلکه ضرر در برند سازی شما را موجب میشود.

تفاوت ها خودکار تبلیغاتی در چیست؟

تفاوت عمده خودکار ها از لحاظ مشخصات محصولات است. جنس بدنه، مکانیزم خودکار، قیمت خودکار، رنگ بندی، نوع مغزی، نوع بسته بندی، تکنیک نوشتاری از تفاوت های عمده در خودکار تبلیغاتی است.

انواع جنس بدنه خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی از نظر جنس بدنه به دو دسته زیر تقسیم میشوند:

 • خودکار پلاستیکی(خودکارهای پلاستیکی از جنس پلاستیک ABS است .علاوه بر جذابیت و کاربردهای زیاد از استحکام بالایی برخوردارند.)
 • خودکار فلزی( دسته فلزی از جنس آلومینیوم هستند و کیقیت و مقاومت بالاتری برخودارند.)

 • خودکار تبلیغاتی پلاستیکی، خودکار ارزان

  اگر به دنبال خودکار ارزان قیمت هستید خودکارهایی که جنس پلاستیکی دارند گزینه اول هستند.

  حداقل سفارش خودکار پلاستیکی تبلیغاتی تعداد 1000 عدد است. خوکارهای پلاستیکی در شهرگیفت از جنس درجه یک و مرغوب است و همه مغزی‌ها نو و روان می‌باشد.

برای  مشاوره و خرید هدایای تبلغاتی به واتس اپ شماره 09028253215 پیام دهید 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

آخرین مطالب