پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 

نماشویی ساختمان چیست؟ نماشویی ساختمان چگونه انجام می شود؟ بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات نماشویی کجاست؟ امروزه توجه به نمای ساختمان  از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. یکی از خدمات مهمی که جهت افزایش زیبایی و پاکیزگی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد، نماشویی می باشد. به بیانی ساده نماشویی شامل خدماتی مانند نظافت شیشه، آجر، شستن نما و... خواهد بود که با ابزارهای مخصوصی انجام می شود.

افرادی که با استفاده از تجهیزات مورد نیاز، فعالیت های مذکور را انجام می دهند نماشور می باشند. انجام نماشویی ساختمان باید به وسیله افراد حرفه ای انجام شود چرا که این شغل، در دسته مشاغل سخت و پر خطر قرار گرفته است‌. کسانی که در این حرفه مشغول به کار می شوند، نباید ترس از ارتفاع داشته باشند چرا که ساعت ها در هوا معلق خواهند بود. شرکت اهورا طناب به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات نماشویی شناخته شده است که در ادامه به خدمات آن اشاره خواهیم کرد.

2

مزیت های نماشویی ساختمان

امروزه با افزایش گرد و غبار و بالا رفتن سطح آلودگی هوا، نماشویی ساختمان اهمیت فراوانی خواهد داشت. به علاوه کیفیت پایین سنگ های نما نیز از دیگر دلایل احتیاج به نماشویی ساختمان ها خواهد بود. نیاز به نماشویی در شهرهای بزرگ و آلوده ای مانند تهران و کلانشهرها، بیش از سایر شهرستان ها حس می شود. با انجام نماشویی ساختمان، علاوه بر اینکه ظاهر ساختمان مانند روز اول می شود، نمای ساختمان نیز دوام بیشتری پیدا خواهد کرد. انجام‌ نماشویی در پاساژها، مجتمع های تجاری و اداری، ساختمان شرکت ها و… ضروری خواهد بود.

انواع نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان به چند دسته مختلف تقسیم بندی خواهد شد. در هر دسته می توان شاهد مزایای متفاوتی بود که در ذیل آنها را بررسی می نماییم. تنوع در روش های مذکور به دلیل تفاوت در جنس نما خواهد بود که با توجه به متریال ساختمان، یکی از روش ها انتخاب خواهد شد. رایج ترین روش هایی که برای نماشویی مورد استفاده قرار می گیرند، شامل داربست و طناب می باشند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

3

نماشویی با استفاده از داربست

بعضی اوقات ساختمان های چند طبقه و مرتفع، نیاز به شستشو خواهند داشت. انجام اینگونه نماشویی ها، پر خطر بوده و احتمال خطرات جانی را افزایش می دهد. به همین دلیل شستشوی نما با استفاده از داربست انجام خواهد شد. با این حال مهارت کافی نماشور نیز، تا میزان زیادی از مشکلات احتمالی پیشگیری خواهد کرد. شرکت اهورا طناب تلاش کرده است تا انواع خدمات نماشویی را با بیشترین کیفیت ممکن انجام دهد. علاوه بر این از دیگر روش های مورد استفاده در این خصوص می توان به نماشویی ساختمان با استفاده از طناب و کمربند محافظ اشاره کرد.

نماشویی با استفاده راپل

از روش های دیگری که برای شستن نما مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از طناب یا راپل است. در این روش نماشور از طناب آویزان شده و نما را با استفاده از وسایل مورد نیاز تمیز خواهد کرد.با وجود اینکه این روش پر ریسک به نظر می رسد، اما طناب های مقاومی استفاده خواهند شد که خطرات ممکن را کاهش خواهند داد. استفاده از طناب نسبت به استفاده از داربست امنیت بیشتری خواهد داشت. به همین دلیل بیشتر افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند، این روش را به استفاده از داربست ترجیح می دهند..

استفاده از کمربند های استاندارد اروپا

یکی دیگر از برترین روش های شست و شوی ساختمان، استفاده از کمربند محافظ می باشد که کار در ارتفاع را آسان می کند. افراد نماشور با استفاده از کمربندهای محافظ امنیت خود را تضمین نموده و نما را به طور کامل پاکسازی می کنند. بیشتر افرادی که در کار نماشویی ساختمان هستند این کار را به بهترین شیوه ممکن انجام می دهند.

4

درباره بهترین شرکت نماشویی

 شرکت اهورا طناب یکی از بهترین مجموعه هایی می باشد که در زمینه شستشوی شیشه، سنگ، سرامیک و… فعالیت می کند‌. در نماشویی اهورا طناب، هیچ تفاوتی بین ساختمان های مرتفع و چندین طبقه وجود نخواهد داشت چرا که نماشویی تمام ساختمان ها بر عهده گرفته خواهد شد. کار نماشویی در بالاترین سطح و سریعترین زمان ممکن به اتمام خواهد رسید. اهورا طناب بهترین خدمات مورد نیاز مشتری را با مجرب ترین کادر خود ارائه می دهد. این در حالی است که سفارشات هموطنان گرامی  با کمترین قیمت ممکن انجام خواهد شد چرا که هدف مجموعه ما جلب رضایت شما خواهد بود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان