این پژوی پر طرفدار ۲۰میلیون گران شد!

در بین خودروهای گروه پژو امروز آرامش نسبی برقرار است و تنها خودرو پژو ۲۰۰۸ این گروه در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت را تجربه کرده است؛ این خودرو از ۸۰۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۸۲۰ میلیون تومان رسیده است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

با نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته نوسانات قیمتی در بین خودروهای پژو و پراید به حداقل رسیده است؛ از شب گذشته تاکنون خودرو پراید ۱۱۱ بر روی قیمت ۱۳۸ میلیون تومان ثابت مانده است و خودروهای پراید ۱۳۱ و ۱۳۲ نیز در این مدت به ترتیب بر روی قیمت های ۱۲۵ و ۱۲۱ میلیون تومان ثابت مانده اند. گفتنی است که در روز گذشته خودرو پراید ۱۵۱ پلاس کمی افزایش قیمت را تجربه کرد و به قیمت ۱۴۴ میلیون تومان رسید.
در بین خودروهای گروه پژو نیز امروز آرامش نسبی برقرار است و تنها خودرو پژو ۲۰۰۸ این گروه در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت را تجربه کرده است؛ این خودرو از ۸۰۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۸۲۰ میلیون تومان رسیده است.

در این بین اما در حالی که نوسانات قیمتی در بین خودروهای گروه پژو و پراید کاهش یافته است در بین سایر خودروهای موجود در بازار مانند خودروهای تیبا نوسانات قیمتی افزایش یافته است؛ تیبا ۲ رینگ آلمینیومی مدل ۱۳۹۹ در این مدت یک میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۱۳۹ میلیون تومان قیمت خورده است و تیبا صندوقدار رینگ فولادی نیز در این مدت یک میلیون تومان گران شده است و ۱۳۳ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

RHEJS0eB8DVn

ارسال نظر