قیمت روز رابیتس ،‌ سیم خاردار و ورق سیاه در فولادین

رابیتس ، یکی از محصولات مشتق شده از ورق گالوانیزه گرم است که به صورت ورق‌های فولادی مشبک شکل تولید می شود. ورق گالوانیزه گرم یکی از پرکاربردترین محصولات فولادی است که امروزه در صنعت از آن استفاده‌های بسیاری می‌شود. دلایل مختلفی هم برای استفاده از ورق گالوانیزه گرم می‌توان بر شمرد ، در ادامه با ما همراه باشید .

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 

 

 

 

 

 

 

قیمت روز رابیتس

رابیتس‌ها با توجه به مکان و کاربرد مورد استفاده طراحی و جنس مختص به خود را دارند و نمی توان از آن‌ها برای سایر اهداف در ساختمان سازی استفاده نمود، به عنوان مثال رابیتس های مناسب اسپری، بسیار نازک بوده و در مقابل آب و زنگ زدگی مقاوم نیستند و از آن‌ها برای گچ کاری استفاده می شود در طرف مقابل، رابیتس‌های تقویت آجر، وزن و مقاومت زیادی داشته و برای ساخت جاده و اسلب های بتنی استفاده می شوند، بنابراین برای استفاده از رابیتس، شناخت محصولات رابیتس و تفاوت‌های آن امری ضروریست .

قیمت رابیتس به صورت روزانه در وبسایت فولادین به روز رسانی میشود ، همچنین برای استعلام قیمت دقیق و لحظه ای رابیتس می توانید با کارشناسان فروش فولادین تماس حاصل نمایید .

 

11

 

پیشینه رابیتس

در ساخت بناها همواره سوار کردن ملات یکی از موارد مهم برای سازندگان بوده است. در گذشته از ابتدایی ترین امکانات برای این منظور بهره می گرفتند. برای مثال در مناطق جنوبی، دیوارِ مابین دو ستون را با استفاده از نی های نازک حجم داده و سپس اقدام به ملات کشی می نمودند. به این صورت که ابتدا با استفاده از نی و طناب های طبیعیِ بافته شده، یک شبکه توری مانند تشکیل می دادند، این شبکه توری جهت نگهداشتن ملات تا هنگامی که سفت و محکم شود کارآیی داشت. تصویر شماره 1 نمونه ای از آماده سازی سقف با استفاده از نی و بوریا پیش از ملات کشی پایانی را نشان می دهد. در برخی دیگر از مناطق برای سوار کردن ملات از توری های موجود استفاده می نمودند. توری هایی که گاه بوسیله ی بوریا بافته می شد و گاه با استفاده از شاخ و برگ درختان تولید می گردید. از زمانی که توری فلزی تولید شد، این محصول را نیز در مناطقی به عنوان نگهدارنده گچ و پلاستر به کاربردند .

 

12

 

سیم خاردار چیست ؟

امروزه تنوع گسترده ای در مقاطع فولادی وجود دارد که هر کدام از هر یک از این محصولات، دارای خصوصیات و کاربرد خاص خود است. سیم خاردار هم نوعی از مقاطع فولادی میباشد که عموما برای اکثر مردم آشناست. به طور کلی سیم خاردار یکی از پرکاربرد ترین و پراستفاده ترین محصول برای حصار بندی در مناطق گوناگون است .

قیمت سیم خاردار نیز به صورت روزانه در وبسایت فولادین به روز رسانی می شود ، همچنین برای استعلام قیمت دقیق این محصول می توانید با کارشناسان فروش فولادین تماس حاصل نمایید .

سیم خاردار حلقوی، یکی از معروف ترین نوع سیم خاردار میباشد که حدودا قطر این نوع سیم خاردار، حدود ۲ و نیم میلیمتر میباشد.از این نوع سیم خاردار ها در دور تا دور مراکز نظامی و پادگان  ها کشیده شده است. برای تولید سیم خاردار حلقوی، از فنر و فولاد سخت گالوانیزه استفاده میشود که مقاومت کششی آن را افزایش میدهد. سیم خاردار حلقوی، به صورت مستقل و جداگانه مورد استفاده قرار میگیرد. هم میتوان سیم خاردار حلقوی روی فنس اجرا شود. کیفیت سیم خاردار حلقوی بهتر از سیم خاردار خطی میباشد .

 

 

قیمت روز ورق سیاه

برای مطلع شدن از قیمت ورق سیاه با کارشناسان فولادین در ارتباط باشید .  ورق سیاه ، محصول نورد گرم است؛ در نتیجه ، در دماهای بسیار بالا تولید می‌شود. به سبب این که ظاهر این ورق مات و جنس آن خشن است، با عنوان «ورق شناخته می‌شود. ورق سیاه در برابر ورق‌های روغنی، گالوانیزه و رنگی قرار می‌گیرد که محصول نورد سرد هستند  .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان