پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 

زانوبند زاپیامکس از اصلی‌ترین اولویت‌ها برای درمان زانو درد محسوب می‌شود. با توجه به اینکه زاپیامکس نقش محوری در تقویت مفصل زانو و بهبود مشکلات آن دارد، باید گفت که خرید زانوبند زاپیامکس در زمان درست از ابتلای به بسیاری از بیماری‌های زانو جلوگیری به عمل خواهد آورد. این زانوبند برقی که عملکردی مشابه به فیزیوتراپی دارد مجهز به سه تکنولوژی فوق پیشرفته در حوزه‌های درمان است.

اولتراسوند، اینفرارد و کلاک پالس سه فناوری ویژه درمانی است که با نام اختصاری UIC شناخته می‌شود. زاپیامکس از تولیدات شرکت زایس ترونیک آلمان است. هدفی که افراد را به سمت خرید زانوبند زاپیامکس می‌برد، افزایش انعطاف‌پذیری، رفع گرفتگی‌های عضلانی و در نهایت بهبود عملکرد حرکتی مفصل زانو است.

با توجه به اینکه هر کدام از فناوری‌های به کار رفته در زانوبند زاپیامکس تاثیر درمانی متفاوتی دارند در ادامه به صورت کامل این تکنولوژی‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

زانوبند زاپیامکس (zapiamax)؛ مشخصات و ویژگی‌ها

زاپیامکس در واقع یک زانوبند طبی نیست و با سایر زانوبندهای طبی تفاوت‌های اساسی دارد. این زانوبند برقی علاوه بر نقش حمایتی زانو به درمان مشکلات زانو ازجمله آرتروز کمک زیادی خواهد کرد. حال این سوال به ذهن خطور می‌کند که این زانوبند چگونه در درمان مشکلات زانو نقش دارد. زاپیامکس در خود سه تکنولوژی بسیار پیشرفته و بروز را دارد که با نام اختصاری UIC شناخته می‌شود.

 UIC همان فناوری سه بخشی فوق پیشرفته‌ای است که در حوزه فیزیوتراپی و سونوگرافی کاربردهای درمانی و عکسبرداری فراوانی دارد. این سه تکنولوژی اولتراسوند (Ultrasound)، اینفرارد (Infrared) و کلاک پالس (Pulse clock) هستند. 

زاپیامکس متشکل از یک پد پارچه‌ای چند لایه ضد حساسیت و تعریق که دربرگیرنده تجهیزات UIC است. در هر طرف زبانه‌های زاپیامکس دو عدد کش تعبیه شده تا هنگام بستن دور زانو به کامل سفت گردد. این ویژگی زاپیامکس باعث شده که قابل استفاده برای همه سایزها باشد و افراد خانواده می‌توانند به صورت مشترک از آن بهره ببرند. وقتی به تمام امکاناتی که در اختیار بیمار قرار می‌دهد نگاه می‌کنیم، پی می‌بریم که خرید زانوبند زاپیامکس یک استراتژی درمانی مفید و مقرون به صرفه است.

مشتقات خاصی به همراه ندارد، جز کابل تجهیزات که متصل به قسمت پارچه‌ای و یک آداپتور برای اتصال به برق است. نکته‌ای که هنگام استفاده از زاپیامکس باید مد نظر داشت اینکه چون به برق متصل می‌شود هنگام استفاده نباید حرکت (راه رفتن) کرد.

آیا زاپیامکس یک زانوبند طبی است؟

یکی دانستن زاپیامکس با سایر کمربندهای طبی یک اشتباه محرز است، چون سایر زانوبندهای طبی نقشی در درمان مشکلات زانو ندارند به همین دلیل اغلب افراد خرید زانوبند زاپیامکس را در  اولویت قرار می‌دهند.

با توجه به اینکه زاپیامکس مجهز به تکنولوژی UIC است به کمک امواج، اشعه و پالس‌های الکتریکی بسیار از دردها زانو را بهبود می‌بخشد. در صورتی که رویکرد بقیه زانوبندها حمایتی و پشتیبانی است و به هیچ وجه نقش درمانی ندارند. پس باید گفت اینکه خرید زانوبند زاپیامکس برای بیماران مهم به نظر می‌رسد دلایل بسیار ارزشمندی دارد.

تکنولوژی UIC به کار گرفته شده در زانوبند زاپیامکس

بدون شک فناوری UIC را جزو مهم‌ترین تحولات درمانی به حساب می‌آورند. این تکنولوژی‌ها درمانی با ویژگی‌های منحصر به فردی خود روی تسکین دردها و کاهش التهاب مفصل تمرکز دارند. متشکل از سه بخش که در ادامه آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

التراسوند و نقش درمانی آن در زانوبند زاپیامکس

تکنولوژی اولتراسوند با تکیه بر میلیون‌ها موج صوتی بی‌خطر عمیق‌ترین بافت‌های زانو را تحت تاثیر قرار می‌دهد و موجب ایجاد تحول در زانو می‌شود. افزایش جریان مولکولی و بالا بردن فعل و انفعالات بافت‌های آسیب‌دیده موجب ایجاد گرما در عمق اندام‌های صدمه‌دیده می‌شود.

این افزایش جریان منتهی به ایجاد گرما در عمق بافت شده و بدین صورت تسکین درد و کاهش التهاب را به دنبال خواهد داشت. هم راستا با بهبود گردش خون اکسیژن‌رسانی و تغذیه بافت‌های آسیب‌دیده با مواد مغذی نیز سریع‌تر خواهد شد و این امر روند بهبودی را تسریع می‌بخشد.

7

اینفرارد یا مادون قرمز و نقش درمانی آن در زاپیامکس

اشعه مادون قرمز از جمله درمان‌های بی‌خطر و بدون عوارض برای زانو است که بسیاری از متخصصان برای رفع مشکلات مفصل زانو استفاده از آن را پیشنهاد می‌کنند. تابش طیف نوری که تکنولوژی اینفرارد برای درمان دارد 700 نانومتر تا یک میلی‌متر است که به کمک آن بیشترین تاثیر را بر تسکین درد و کاهش التهابات دارد.

وقتی جریان خون افزایش می‌یابد همراه با آن اکسیژن بیشتر و مواد مغذی زیادتری به بافت‌های آسیب‌دیده می‌رسد. خون غنی از اکسیژن بزرگترین کمک را به سلول‌های زانوی تحلیل رفته برای ترمیم و بازسازی خواهد کرد.

کلاک پالس و جایگاه درمانی آن در زانوبند زاپیامکس

پالس‌های الکتریکی محوریت اثرگذاری را در این فناوری به عهده دارند. کلاک پالس به اختلال در ارسال سیگنال‌های درد به دستگاه عصب مرکزی که در مغز است مانع از ایجاد درد خواهد شد.

این تکنولوژی اغلب در تسکین و درمان دردهای شدید زانو مانند درد جراحی، شکستگی استخوان کشکک زانو کاربرد فراوانی دارد.

تکنولوژی UIC  در کمربند پلاتینر هم استفاده شده است.

زانوبند زاپیامکس چه آسیب‌هایی را درمان می‌کند؟

 • مشکلات گردش خون
 • درمان اسپاسم عضلانی
 • رفع خشکی عضلات زانو
 • رگ به رگ شدن و درد ناشی از فشار، پیچ خوردگی عضله، اسپاسم و درد عصب
 • رفع مشکلات حرکتی زانو
 • دردها و عوارض ناشی از شکستگی‌های بد استخوانی
 • مراقبت از زخم‌ ناشی از جراحی زانو
 • رفع مشکلات حرکتی زانو
 • درمان دردهای مزمن مانند پس از حادثه یا جراحی زانو

مزایای زانوبند زاپیامکس در درمان مشکلات زانو

زاپیامکس با بهره‌گیری از تکنولوژی UIC روی درمان دردهای مزمن و حاد تمرکز دارد. به همین خاطر بسیاری از متخصصان خرید زانوبند زاپیامکس را بهترین گزینه پیشنهادی برای جایگزینی فیزیوتراپی در نظر می‌گیرند. مزیت زاپیامکس نسبت به فیزیوتراپی نبود تنش‌های مراجعه به کلنیک از جمله وقت و ترافیک زیاد است. علاوه بر مشکلات رفت و آمد، هزینه‌های فیزیوتراپی به مراتب بیشتر از زانوبند زاپیامکس است. وقتی از این منظر به موضوع نگاه کنیم خرید زانوبند زاپیامکس اتفاقی درخور برای کمک به بهبود زانودرد به حساب می‌آید.

از دیگر مزایای زانوبند زاپیامکس باید به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت مناسب زانوبند زاپیامکس
 • هزینه پایین در مقایسه با درمان‌های فیزیوتراپی، اوزون تراپی و جراحی
 • تسکین درد در کمترین زمان ممکن
 • استفاده آسان و بدون درد سر در خانه و محل کار
 • ترمیم و بازسازی زخم‌ها
 • قابل استفاده برای همه اعضای خانواده
 • جلوگیری از تخریب بیشتر و جلوگیری از جراحی برای درمان

قیمت خرید زانوبند زاپیامکس چقدر است؟

اگر هزینه خرید زانوبند زاپیامکس را با هزینه‌هایی فیزیوتراپی و دیگر روش‌های درمانی قیاس کنید به این موضوع پی می‌برید که بسیار مقرون به صرفه است. با وجود همه ویژگی‌هایی که این زانوبند منحصر به فرد دارد قیمت آن معادل 000/960/1 است. به همین دلیل این محصول در میان بیمارانی که به زانودرد مبتلا هستند محبوبیت بسیار بالایی دارد.

برای خرید زانوبند زاپیامکس به کجا مراجعه کنیم؟

وقتی بحث خرید زانوبند زاپیامکس به میان می‌آید موارد زیادی از قبیل اصل بودن و کلاهبرداری ذهن بیمار را به چالش می‌کشد. بهترین گزینه برای خرید زانوبند زاپیامکس، مراجعه به فروشگاه‌های اینترنتی که نمایندگی آن را به عهده دارند، است. تفاوتی که سایت‌های معتبر با سایر سایت‌ها دارند در این نکته است که آن‌ها مشاوره و ارسال رایگان دارند، خدمات پس از فروش و پشتیبانی فعال دارند. همچنین دریافت هزینه در سایت‌های معتبر اغلب بعد از تحویل کالا و در درب منزل انجام می‌پذیرد.

برداشتی کلی درباره خرید زانوبند زاپیامکس

زاپیامکس، زانوبندی برقی و مجهز به تکنولوژی UIC است که در تسکین درد و کاهش التهاب مفصل زانو بسیار مفید عمل می‌کند. خدماتی که در اختیار بیمار قرار می‌دهد مشابه با فیزیوتراپی و بلکه بیشتر است. آنچه که خرید زانوبند زاپیامکس را ضروری می‌سازد اثربخشی بالا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، هزینه بسیار پایین، در دست رس بودن به صورت 24 ساعته، قابل استفاده برای همه اعضای خانواده است. برای اینکه تاثیر قابل توجهی از آن بگیرید باید روزانه به 45 دقیقه تا یک ساعت و برای یک ماه استفاده شود.

پرسش‌های متداول

1.چرا زاپیامکس برای زانو درد توصیه می‌شود؟

عوامل زیادی وجود دارد که ذهن را به سمت خرید زانوبند زاپیامکس سوق می‌دهد. هزینه پایین، قابل استفاده برای همه اعضای خانواده، سبک و قابل حمل، بی‌خطر بودن و تاثیرگذاری مطمئن در کمترین زمان ممکن از جمله مزیت‌هایی زاپیامکس نسبت به سایر روش‌های درمانی است.

2. زمان استفاده از زاپیامکس برای دریافت نتیجه مطلوب چقدر است؟

45 دقیقه تا یک ساعت در روز و دوره آن از سه هفته تا یک ماه است.

3. قیمت زاپیامکس چقدر و چگونه آن را تهیه کنیم؟

فروشگاه‌های معتبر اینترنتی بهترین گزینه برای خرید زانوبند زاپیامکس هستند. مجله ایران طب مشاوره و ارسال رایگان دارند، پشتیبانی و خدمات پس از فروش دارند، هزینه محصول را بعد از تحویل و در درب منزل می‌گیرند. قیمت آن 000/960/1 هزار تومان در فروشگاه‌های اینترنتی که نمایندگی آن را به عهده دارند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر