پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 

 

در صورتی که در حال جستجوی یک مجموعه معتبر تعمیر پکیج در تهران با سرویسکاران خبره هستید و دغدغه شما این است که به چه مرکزی باید مراجعه کنید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید؛ چون قصد داریم در این متن کاملا مفصل در رابطه با بهترین مرکز تعمیرات پکیج در تهران در سال 1401 صحبت کنیم. 

همانطور که می‌دانید خدمات تعمیر پکیج در تهران توسط بسیاری از مجموعه‌های فعال در این زمینه ارائه می‌شود؛ به همین دلیل از لحاظ دریافت خدمات شاید دچار مشکل نشوید اما از طرفی تعدد این مجموعه‌ها باعث می‌شود که تشخیص مجموعه درست برایتان سخت باشد. با توجه به اینکه فردی که برای تعمیرات می‌آید باید مهارت‌های لازم را داشته باشد بهتر است دقت بیشتری در زمان انتخاب داشته باشید. اگر شما هم برای انتخاب بهترین مرکز تعمیرات پکیج در تهران چالش‌های زیادی دارید تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

اشکالات احتمالی پکیج‌ گرمایشی

 

در اولین گام از این متن قصد داریم تا ایراداتی که برای پکیج‌ها به وجود می‌آید را معرفی کنیم تا بدانید تحت چه شرایطی لازم است که برای تعمیر پکیج اقدام کنید. پرتکرارترین مشکلات پکیج‌ها عبارت‌اند از:

 • دمای رادیاتور ها کم میشود؛
 • دمای آب مصرفی با دمای سیستم گرمایشی متفاوت می شود؛
 • دمای آب مصرفی کم است؛
 • انفجار در زمان روشن شدن پکیج دیواری رخ میدهد؛
 • فشار پکیج به صورت پیوسته کم می شود؛
 • با زیاد شدن دمای پکیج گرمایشی، فشار زیاد می شود؛
 • دمای آب مصرفی پکیج نوسان دارد؛ 
 • فشار آب سیستم به صورت خودکار زیاد می شود؛
 • پمپ پکیج کار نمیکند؛
 • صداهای ناهنجار از دستگاه پکیج شنیده میشوند؛
 • آب پکیج یخ میزند؛

در دامه در مورد شایع ترین عیب های پکیج بیشتر صحبت می کنیم.

دمای رادیاتور ها کم میشود

ممکن است شرایطی برای شما به وجود بیاید که در عین کار کردن سیستم گرمایشی محیط مدنظرتان گرم نمی‌شود؛ یعنی گرمایی که انتظار دارید را از رادیاتورها دریافت نمی‌کنید. در صورت مشاهده این مسئله برای تعمیر پکیج خود اقدام نمایید.

دمای آب مصرفی با دمای سیستم گرمایشی متفاوت شود

بعضا این اتفاق در پکیج‌ها می‌افتد که دمای آب مصرفی شما مناسب است اما در سیستم گرمایشی آب گرمی وجود ندارد. در این شرایط نیز لازم است با یک تعمیرکار ماهر برای بازدید هماهنگ کنید.

دمای آب مصرفی کم است

در صورتی که آب مصرفی شما به میزان دلخواهی که تنظیم کرده‌اید گرم نشده است نیاز به تعمیر پکیج خواهید داشت؛ زیرا این امر نشان می‌دهد که اختلالی در سیستم شما به وجود آمده است.

انفجار در زمان روشن شدن پکیج دیواری رخ میدهد

چنانچه به هنگام روشن کردن پکیج دیواری حالتی شبیه انفجار رخ داد نیازمند تعمیرکار خواهید بود؛ چون این امر نشان‌دهنده ایراد در پکیج گرمایشی شما است.

فشار پکیج به صورت پیوسته کم می شود؛

یکی از عیوب متداول پکیج‌ها در طول زمان امکان دارد رخ دهد، این است که به صورت مداوم فشارشان کم می شود. در صورتی که دستگاه شما نیز به این حالت دچار شد نشان‌دهنده خطا در عملکرد آن است و به منظور رفع آن باید با یک مرکز تعمیر پکیج  ارتباط بگیرید.

با زیاد شدن دمای پکیج گرمایشی، فشار زیاد می شود

از جمله شرایطی که نشان می‌دهد نیاز به تعمیرکار پکیج دارید زمانی است که فشار پکیج هم‌زمان با زیاد شدن دما افزایش یابد.

دمای آب مصرفی پکیج نوسان دارد

بعضا این اشکال نیز پیش می‌آید که دمای آب مصرفی شما به صورت پیوسته کاهش و افزایش یافته و ثبات ندارد. برای رفع این ایراد نیز باید با تعمیرکار ماهری برای تعمیر پکیج دیواری هماهنگ کنید.

فشار آب سیستم به صورت خودکار زیاد می شود

اگر به قدری فشار آب زیاد شود که شیر اطمینان را فعال کند در حالی که این افزایش فشار به صورت خودکار اتفاق افتاده باشد، دستگاه شما مشکل دارد که باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

پمپ پکیج کار نمیکند!

انتقال آب به داخل سیستم با سرعت متعادل وظیفه پمپ است که در صورت خرابی عملکرد همه سیستم را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در صورتی که پمپ شما خراب شد یا صداهای نامتعارف داشت حتما برای تعمیر اقدام کنید.

صداهای ناهنجار از دستگاه پکیج شنیده میشوند

کار کردن پکیج همراه با صدا است و در حالت عادی این صداها طبیعی است اما اگر صداهایی ناهنجار از دستگاه خود می‌شنوید به این معنی است که سیستم دچار اختلال شده است؛ از این‌رو باید آن را تعمیر نمایید.

آب پکیج یخ میزند!

در صورتی که آب پکیج شما یخ زد بدیهی است که دستگاهتان خراب شده است و باید فرد متخصصی را برای تعمیر بیاورید.

سرویس و تعمیر پکیج دیواری شامل چه خدماتی است؟

خدمات مرتبط با سیستم‌های گرمایشی و پکیج‌ها تنوع بالایی دارند که در حالت کلی عبارت است از:

 • نصب انواع پکیج؛
 • رفع مشکل نشت آب؛
 • رسوب‌گیری پکیج یا همان اسیدشویی؛
 • انجام سرویس‌های دوره‌ای؛
 • تعویض یا تعمیر کردن قطعات معیوب پکیج دیواری، از جمله شیر اطمینان، مبدل‌ها و فیلتر ها؛

بسیاری از مردم خودشان برای تعمیر پکیج دست به آچار می‌شوند تا از خرج های اضافی جلوگیری کنند اما جالب است بدانید که در عمده مواردی که افراد بدون دانش فنی اقدام به تعمیرات پکیج می‌کنند، قطعات حساس این دستگاه گرمایشی مانند برد، پمپ، مشعل و مبدل‌های پکیج را خراب کرده و هزینه تعمیر آن را دو چندان می کنند؛ زیرا تعمیر پکیج یک کار بسیار تخصصی بوده و باید توسط تعمیرکاران و تکنسین‌های آموزش دیده و مجرب انجام شود.

معرفی معتبر ترین مرکز سرویس و تعمیر پکیج در تهران

کلانشهر تهران با تراکم جمعیت بالایی که دارد متخصصین زیادی را در خود جای داده و این یعنی، پیدا کردن متخصص قابل اعتماد تعمیر پکیج تهران کار واقعا سختی است.

بهترین مرکز تعمیرات پکیج تهران

با توجه به اینکه خدمات تعمیر پکیج در تهران از سمت نمایندگی‌های متفاوت و بر اساس مناطق مختلف آن ارائه می‌شود، پیشنهاد می‌کنیم اگر نیاز به تعمیرکار داشتید ابتدا قیمت تعمیر پکیج در تهران را طبق منطقه محل سکونت خود بپرسید و سپس بهترین تعمیر کار پکیج در آن منطقه تهران را بیابید. به عنوان مثال اگر ساکن شمال تهران هستید متخصصین تعمیر پکیج در شمال تهران سریعتر می توانند به شما خدمت رسانی کنند یا مثلا اگر تعمیر پکیج شرق تهران نیاز شما است پس باید به یک متخصص تعمیر پکیج دیواری در شرق تهران برای انجام امور مراجعه کنید.

تعمیر پکیج تهران بر اساس برند

حتما قبل از دریافت خدمات تعمیر پکیج در تهران به این نکته دقت داشته باشید که برند دستگاه شما چیست. دستگاه‌های پکیج توسط تولیدکنندگان مختلفی وارد بازار می‌شوند که هر کدام برند خاص خود را دارند؛ از این‌رو تعمیر کردن آن‌ها نیز با یکدیگر تفاوت خواهد داشت؛ بنابراین قبل از اینکه با تعمیرکاری برای انجام تعمیرات لازم هماهنگ کنید حتما مطمئن شوید که فرد مورد نظر تخصص کافی برای دستگاه‌های با برند دستگاه شما را دارد. به طور کلی خدمات تعمیر پکیج در تهران برای همه برندهای این سیستم گرمایشی ارائه می‌شود که برخی از آنها عبارتند از:

تعمیرات تخصصی انواع مارک های پکیج دیواری در تهران

 • ایران رادیاتور؛
 • بوتان؛
 • گلدایران؛
 • لورچ؛

اگر نیاز به خدمات تعمیر پکیج تهران دارید، براساس منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنید و برند دستگاهتان باید با تعمیرکاران متخصص هماهنگ کنید. بسیاری از افراد و مجموعه‌ها هستند که به خدمات تعمیر پکیج در جنوب تهران، شرق، غرب و شمال آن می‌پردازند و تهران سرویس یار یکی از آن‌ها است. این مجموعه در سراسر تهران خدمات خود را ارائه کرده است و شما در هر منطقه‌ای که زندگی می‌کنید و هر برندی که دارید می‌توانید از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران

ایران رادیاتور از جمله مشهورترین برندهای تولید کننده سیستم‌های گرمایشی در ایران بوده که پکیج نیز از جمله تولیدات این برند است. توصیه میکنم تعمیر پکیج‌ ایران رادیاتور را به تعمیرکاران متخصص همین برند بسپارید تا تسلط کافی بر سیستم این دستگاه داشته باشند. البته تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران توسط نمایندگی‌های مجاز همین کارخانه نیز ارائه می‌شود.

تعمیرات پکیج  دیواری بوتان تهران

پکیج‌های بوتان نیز از جمله پراستفاده‌ترین پکیج‌ها در ایران بوده و نمایندگی‌های مختلفی در تهران دارد که خدمات پس از فروش ارائه می‌دهند. اگر محل سکونت شما پایتخت است، مطمئن باشید که نمایندگی های مجازی برای خدمات برای تعمیر پکیج بوتان تهران وجود دارند و اگر ساکن شهری غیر از خود تهران هستید نیز مطلع شوید که نمایندگی بوتان در آنجا وجود دارد یا خیر.

لازم به ذکر است که افراد ساکن تهران حتما باید به محل سکونت خود توجه کند؛ مثلا برای تعمیرات پکیج بوتان غرب تهران لازم است با نمایندگی غرب تهران صحبت کنید. پیشنهاد می‌کنیم تهران سرویس یار را برای تعمیر پکیج تهران سرویس یار را انتخاب کنید که با به کارگیری متخصصان تعمیر پکیج بهترین خدمات را در همه مناطق تهران ارائه می‌کند.

تعمیرات پکیج گلدیران در تهران

برای تعمیر پکیج گلدیران نیز هستند افرادی که مهارتشان برای این نوع دستگاه‌ها بالا است. برای دریافت خدمات تعمیر پکیج گلدیران در تهران، متوانید با مراکز و نمایندگی های مجاز مثل تهران سرویس یار هماهنگ کنید تا بدون دغدغه مشکل شما حل شود.

این مجموعه متشکل از بهترین تعمیرکاران پکیج تهران است که می‌توانند خیال شما را از بابت تعمیر دستگاه پکیج‌تان آسوده کنند.

تعمیر پکیج لورچ در تهران

نمایندگی تعمیرات پکیج لورچ تهران انواع خدمات تعمیری را برای پکیج های گرمایشی این برند را ارائه می‌کند. اگر دستگاه شما از برند لورچ است، در صورت لزوم می‌توانید به نمایندگی‌های مجاز آن مراجعه نمایید. برای تعمیرات پکیج لورچ در تهران، متخصصین زیادی هستند که با تسلط کافی روی سیستم پکیج‌های با این برند آن‌ها را تعمیر می‌کنند. مجموعه تهران سرویس یار نیز از جمله مجموعه‌هایی است که متخصصین آن توانایی لازم برای تعمیر پکیج های لورچ را دارا می باشند.

کلام آخر

یکی از محبوب ترین سیستم های گرمایشی در عصر امروز پکیج دیواری است که به دلایل مختلفی دچار خرابی می‌شود و نیاز به تعمیر خواهد داشت. اگر  ساکن پایتخت هستید و به خدمات تعمیر پکیج تهران نیاز دارید، کافی است بر اساس منطقه محل زندگی‌تان از خدمات تهران سرویس یار بهره‌مند شوید.

مجموعه تهران سرویس یار متخصصین با تجربه‌ای در زمینه تعمیر انواع سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی دارد که می‌تواند خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه کند. این مجموعه با سابقه‌ای 20 ساله و به کارگیری افراد ماهر در این زمینه رضایت مشتریان خود را جلب کرده است. شما می می توانید به صورت آنلاین و از سایت تهران سرویس یار، درخواست تعمیر پکیج دیواری در منزل را ثبت کنید؛ فقط کافی است اینجا کلیک کرده و مشخصات خود را وارد کنید تا فورا تکنسین برای شما اعزام شود.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان