راز و رمز قتل و تیر اندازی در شاهرود

درگیری مسلحانه بین دو نفر در شاهرود به قتل یک مرد ۳۸ ساله انجامید، شاهدان خبر از حمل سلاح جنگی کلاشنیکوف ای کی ۴۷ توسط یکی از افراد می‌دهد

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

شامگاه یک شنبه درگیری دو جوان در میدان ۹ دی شاهرود حوالی بیمارستان امام حسین (ع)، به قتل یک مرد ۳۸ ساله انجامید و مقامات انتظامی و قضائی تأیید کرده‌اند که مقتول با شلیک حدود هشت تیر جنگی به قتل رسیده است.

گفته می‌شود یکی از این افراد سلاح جنگی کلاشنیکوف ای کی ۴۷ در دست داشته است و به نظر می‌رسید ریشه این درگیری، اختلاف کهنه خانوادگی و طایفه‌ای بوده که در نهایت فاجعه آفرید.

مسئولان انتظامی شهرستان شاهرود ضارب را شناسایی کرده‌اند اما هنوز این قاتل دستگیر نشده است. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شاهرود صبح امروز به خبرنگاران گفت: قاتل به همت مأموران انتظامی بلافاصله شناسایی شده است.

حجت‌الاسلام رضی پارسامنش با بیان اینکه انگیزه این نزاع به اختلافات ۱۰ سال گذشته طایفه‌ای در یکی از روستاهای اطراف شهر شاهرود باز می‌گردد که مسئولان در حال بررسی آن هستند، بیان داشت: ظاهراً مرد ۳۸ ساله شاهرودی بر اثر شلیک گلوله اسلحه گرم به قتل رسیده است.

وی با بیان اینکه مقتول با شلیک حدود هشت تیر جنگی به قتل رسیده است، بیان داشت: کارشناسان همچنان بر روی این پرونده کار می‌کنند.


 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان