دخترکشی به دست پدر سنگدل

دختر 12 ساله جیرفتی به ضرب گلوله پدر سابقه دار خود به قتل رسید.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 

نازنین فاطمه رئیسی نام دختر جیرفتی است که به دست پدرش به قتل رسید.قتل نازنین فاطمه رئیسی 11 بهمن امسال در روستای حاجی آباد جیرفت رخ داد.بعد از اینکه پدر نازنین فاطمه رئیسی او را به قتل رساند، پا به فرار گذاشت با تلاش ماموران انتظامی و قضایی فورا دستگیر شد.مادر نازنین فاطمه رئیسی ادعا می کند اختلافاتی که با همسرش داشته منجر به قتل دخترش شده است.در حال حاضر رسیدگی به پرونده قتل نازنین فاطمه رئیسی در جریان قضایی قرار دارد.

آفتاب روز 11 بهمن تازه غروب کرده بود که صدای فریادهای مادر نازنین فاطمه در کوچه پس کوچه های روستای حاجی آباد جیرفت پیچید.

پدر نازنین فاطمه در حالی که اسلحه ای به دست داشت از خانه بیرون دوید و پا به فرار گذاشت. بعد از آن همسایه ها جسد غرق در خون دخترک 12 ساله را در خانه شان دیدند و رسیدگی به موضوع در جریان کار پلیسی و قضایی قرار گرفت و پدر نازنین فاطمه دستگیر شد.

جزئیات قتل نازنین فاطمه رئیسی

مادر نازنین فاطمه 12 ساله در گفتگو با خبرنگار رکنا،در مورد جزئیات این حادثه گفت:«حدود 20 سال است که با پدر نازنین فاطمه ازدواج کرده ام و در این مدت بارها من را کتک زد و حتی یک بار خانه مان را آتش کشید.شوهرم سوابق کیفری متعدد دارد و بار آخر با قید وثیقه آزاد شد.او در روستایی دیگر زنی را به عقد موقت خود در آورده بود و همین رفتارها و بداخلاقی هایش باعث می شد که هیچ وقت زندگی آرامی نداشته باشیم. وقتی زندگی او با آن خانم در روستای دیگر شروع شد گاهی یک ماه یک بار هم به ما سر نمی زد.بار آخر که به خانه آمد با من بحثش شد و روی من اسلحه کشید و تهدیدم کرد.نازنین فاطمه خیلی ترسید و پلیس را خبر کرد.بعد از آن همسرم بارها دخترم را تهدید به قتل کرد اما من با اینکه بارها از او کتک خورده بودم، باور نمی کردم که او سر دختر خودش چنین بلایی بیاورد.»

مادر نازنین فاطمه در ادامه در مورد شب حادثه گفت:«من در مزرعه پیاز کارگری می کردم و آن شب تازه از سر کار آمده بودم و وقتی می خواستم در خانه را ببندم، شوهرم در را هل داد و وارد خانه شد.من و دو پسر 11 و 6 ساله ام از ترس از خانه فرار کردیم چون شوهرم اسلحه همراه داشت و فکر می کردم می خواهد من را بکشد.من در کوچه می دویدم و فریاد می زدم که ناگهان صدای شلیک آمد و بعد از آن شوهرم از خانه فرار کرد.نازنین فاطمه جلوی تلویزیون خوابش برده بود و شوهرم در همان حال به دخترم شلیک کرده و پا به فرار گذاشته بود.»

قتل

نگذارید خون نازنین فاطمه رئیسی پایمال شود

مادر نازنین فاطمه که داغدار از دست دادن یگانه دختر خودش است در میان هق هق و گریه های خود می گوید:«فکر شوهرم مسموم بود.از زمانی که نازنین فاطمه کمی بزرگ شد به او خیلی سخت می گرفت و می گفت اصلا نباید از خانه بیرون بروی.او حتی قبلا به خاطر طرز فکرش، به خواهر خودش هم چاقو زده بود.من به خاطر بدرفتاری های شوهرم بارها تصمیم به طلاق گرفتم.اما هر بار به خانه پدر و مادرم می رفتم آنها می گفتند به خانه ات برگرد چون از شوهرم می ترسیدند. می گفتند شوهرت شر به پا می کند و خواهر و برادرهایت را می کشد.

شوهرم بارها من را به شدت کتک زد اما من هیچ وقت نتوانستم از او شکایت قانونی کنم.حالا که فرزندم را از من گرفته و چنین جنایتی رقم زده، دیگر چیزی برای از دست دادن ندارم و به مسئولین قوه قضائیه التماس می کنم که نگذارید خون دخترم پایمال شود. شوهر من یک فرد خلافکار و شرور و سابقه دار است. او ما را تهدید کرده و گفته اگر آزاد شود از ما هم انتقام می گیرد.»

مادر نازنین فاطمه خطاب به آقای اژه ای، رئیس قوه قضائیه درخواست کرد به پرونده دخترش نگاه ویژه داشته باشند.

قاتل مورد مصاحبه روانشناختی و آزمون های روانی قرار گیرد

عطا الله محمدی، دکتر روانشناس در گفت و گو با «رکنا» پیرو خبری حاکی از قتل یک دختر12 ساله به دست پدرش در روستای حاجی آباد جیرفت گفت: «اصولا شخصیت فرد در این اتفاقات مورد بررسی قرار نگرفته است و باید مورد مصاحبه روانشناختی و آزمون های روانی قرار بگیرد  تا وی تجزیه و تحلیل روانشناختی شود.»

وی در پایان بیان کرد: در این پرونده  احتیاج به بررسی شخص دارد؛ ممکن است اختلال شخصیت ضد اجتماعی داشته باشد به این معنا که در کودکی مورد آزار و اذیت قرار گرفته و در نتیجه ی آن پرخاشگرو ضد اجتماعی باشد یا تعدد زوجات و اعتیاد به مصرف مواد دارد و به هیچ قانونی پایبند نیست؛ در مواردی شاید جنون نیز داشته باشد.  

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر