توهین عجیب بازیگر زن مطرح ایرانی به یک کاربر در فضای مجازی جنجالی شد / عکس

نفیسه روشن بازیگر جوان و مطرح کشورمان چند روز پیش در یک لایو با شرکتی که برای مردم مناطق بی آب سیستان و بلوچستان آب برد شرکت کرد که پس از آن با انتقادات فراوان کاربران فضای مجازی همراه بود.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

نفیسه روشن  بازیگر زن ایرانی که طرفداران زیادی دارد. نفیسه روش در یک لایو اینستاگرامی شرکت کرد که حواشی برای او به همراه داشت. نفیسه روشن جزء بازیگرانی است که در فضای مجازی فعالیت گسترده ای دارد. نفیسه روشن با انتشار یک استوری به یکی از منقدانش در لایو توهین کرد. نفیسه روشن در نظر منتقدان تبلیغ تجاری انجام داده تا به جای اینکه به فکر مردم سیتان وبلوچستان باشد.

 

بعد از این لایو انتقاداتی در مورد نحوه چنین کمک رسانی هایی منتشر شد؛ از جمله اینکه چنین کمک هایی اگر حالت نمایش بگیرد کرامت مردم را خدشه دارد می کند.

به گفته منتقدان از دیگر دلایل انتقادات این است که به نوعی چنین کاری تبلیغ تجاری هم محسوب می شود. از آنجایی که چند نمونه از این کمک ها بوده حساسیت مردم بیشتر شده است.

روشن از این عنوان برای پست استفاده کرده است: «حمایت گروه صنعتی (وقت صبح: به دلیل بار تجاری عنوان شرکت ذکر نمی شود) برای آبرسانی به مردم مظلوم سیستان.

 

 

15186392

 

ارسال نظر